Schody

Trwałość na lata

Bezpośrednio współpracujemy z polskim zakładem produkującym schody drewniane. Zakład ten produkuje rocznie ok 50 unikalnych elementów do schodów z najwyższej jakości polskiego i rosyjskiego drewna.

Każde schody wykonujemy na indywidualne zamówienie, gdyż stanowią integralną część wystroju wnętrz, co wiąże się z szczegółowo dopracowanym i dopasowanym projektem.

W domach schody umieszcza się w otwartej przestrzeni, często schody są częścią salonu, holu lub przenikają pomiędzy nimi. Zakład z którym bezpośrednio współpracujemy tworzy młody i dynamiczny zespół profesjonalistów, którego priorytetem jest jakość tworzonych dla Państwa schodów.

Warto wiedzieć iż projektowanie, wymierzenie jak i montaż stanowią dla nas podstawę do najwyższej jakości kompleksowej obsługi naszych Klientów.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę:

  • Oferujemy najnowocześniejsze schody
  • Najwyższą jakość wykonania
  • Schody z drewna selekcjonowanego
  • Profesjonalny montaż
  • Krótkie terminy (czas od momentu pomiaru do montażu)

Rodzaje schodów:

Schody policzkowe

Schody dystansowe

Schody dywanowe

Schody spiralne

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych, szkło, stal nierdzewna i kuta, witraże. Gwarantujemy fachowe doradztwo, ciekawe pomysły, wykonujemy wizualizacje. Wykonujemy schody drewniane od projektu do montażu, realizujemy też projekty architektów. Przyjmujemy zlecenia na terenie całej Polski i poza nią.

Copyright © 2019 Bioikos