Osiedle Kamieńczyk

Osiedle Domów z Bali Syberyjskich

W niezwykle pięknej miejscowości, zlokalizowanej jedynie 45 minut drogi od centrum Warszawy, o nazwie Kamieńczyk, oferujemy sprzedaż działek wraz z domami z bala. Z końcem 2019 roku powstanie tam pierwszy dom z cedru syberyjskiego okrągłego o średnicy 30cm.

Kto słyszał o Kamieńczyku ten wie że Kamieńczyk słynie z doskonałego powietrza, które posiada duże ilości jodu. Położony jest na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego oraz Natura 2000. OKolica pełna jest lasów, zwierząt i turystów ceniących ciszę i spokój wśród natury.

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Warszawskiej na ponad 10ha działce przy lesie.

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura transportu drogowego, trasa S8 oraz dobrze rozwinieta komunikacja podmiejska zapewniają szybkie połączenie z centrum Warszawy.

Nasza oferta skierowana jest dla osób ceniących naturę, kochających zdrowy styl życia a jednocześnie tych, którzy chcą być blisko Warszawy.

Projekt "Cedrowy01" - powierzchnia użytkowa 200m2

Opis projektu:

Bal okrągły, lity, toczony z cedru syberysjkiego o średnicy 30cm. Dom zaprojektowany specjalnie w taki saposób aby czuć w nim najwyższy komfort. Trzy duże przestronne pokoje na górze w którym każdy ma swój balkon i obszerna łazienka spełni oczekiwania dla dużej rodziny. Na dole wygodny salon z widokiem na las i łąki gdzie przechadzają się pobliskie dzikie zwierzęta oraz komfortowa sypialnia połączona z prywatna łazienką i garderobą tylko dla mieszkańców sypialni. A specjalnie dla gości niewielkie WC pod schodami, które świetnie wykorzytało pustą przestrzeń. Niech Cię nie zmyli do domu przylega 50m2 "garaż" który oczywiście może być garażem ale nie tym razem. Pomyśleliśmy także o biurze czyli miejscu spotkań z klientami. Po przechadzce po domu to tam usiądziemy i spokojnie porozmawiamy.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego domu! Kontakt

Kamienczyk

Copyright © 2019 Bioikos