O nas

Dowiedz się więcej o Bioikos

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie jako producent gotowych elementów do budowy domów z bali syberyjskich. Toczymy bale od średnicy 26cm do 40cm. Oferujemy również technolgię z bali klejonych od grubości 8cm do 31cm. Drewno jest najwyższej jakości, starannie przez nas kontrolowane na każdym etapie produkcji.

Bale okrągłe toczone są w naszym zakładzie na Syberii w okolicach miejscowości Omsk. Oferujemy budowę z trzech surowców syberyjskich - sosna, modrzew, cedr. Budujemy domy, obiekty z bali „pod klucz” oraz sprzedajemy gotowe elementy na dom bez montażu.


BIOIKOS tworzy zespół doświadczonych expertów z dziedziny budownictwa drewnianego. Nie łatwo dziś znaleźć prawdziwych fachowców od budownictwa drewnianego. Począwszy od architektów a zakończywszy na cieśli. Nasza grupa to ludzie pełni pasji do drewna i ekologii w bardzo szerokim pojęci. Naszym Klientom dajemy wyjątkowe i niespotykane nigdzie na świecie miody z lasów syberyjskich o niezwykłych połączeniach smakowych np. cedr i propolis (zwany także naturalnym antybiotykiem) oraz orzechy cedrowe i oleje cedrowe, które pomagają w przeróżnych dolegliwościach.

Budujemy domy całoroczne z bali okrągłych od średnicy 26cm do 40cm oraz z bali klejonych od grubości 8cm do 31cm, wyłącznie z najwyższej jakości drewna syberyjskiego takiego tak cedr syberyjski, modrzew syberyjski i sosna syberyjska. Każdy dom jest równie wyjątkowy i indywidualny jak jego właściciele ceniący sobie życie bliżej natury. Realizując marzenia naszych Inwestorów potrafimy zbudować dom według najbardziej skomplikowanego projektu. Współpracujemy z renomowanymi architektami, którzy specjalizują się w projektowaniu obiektów z bali.

Inspiracją do powstania firmy była podróż na Syberię i jej zachwycająca tajga syberyjska, kilkusetletnie drzewa. Wycina się je selekcyjnie w naturalny sposób aby w ich miejsce urosły kolejne. Następnie wycięte drzewa przewożone są na obróbkę do zakładu produkcyjnego na Syberii w miejscowości Luzino (30km od Omska), są tam odpowiednio wytoczone pod projekt i gotowe elementy przewożone są prosto na plac budowy Inwestora w dowolne miejsce na świecie.

Produkujemy również elementy wykończeniowe z najwyższej jakości drewna syberyjskiego: mocnego modrzewia, pięknego cedru oraz doskonałej sosny syberyjskiej. Elementy takie jak deska podłogowa, deska tarasowa, profil elewacyjny, block-haus są idealnym dopełnieniem naszej oferty domów.

Mamy mocne fundamenty

Wojciech Popławski – przedsiębiorca z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu przedsiębiorstw. Jego specjalizacją jest nadzór nad prawidłową jakością sprowadzanych towarów z Rosji. Posiada niezwykłe umiejętności organizacyjne. „Lepiej raz zobaczyć niż sto razy usłyszeć” - między innymi z takim przeświadczeniem z sukcesem zarządza wieloma firmami, zwiedzając tym samym różne, nawet te najbardziej egzotyczne zakątki świata. Łączy pasje z biznesem co bezpośrednio przekłada się na sukces.

Wielokrotnie prowadził prelekcje na Uczelniach Wyższych w Polsce i Rosji. Tematyką prelekcji jest współpraca na rynku syberyjskim oraz promowanie budownictwa drewnianego w Europie. Uczestniczy w seminariach oraz najważaniejszych konferencjach światowych. Jako Członek Zarządu "Fundacji Polonia Gospodarcza Świata" promuje Polski biznes na wschodzie. Jest również członkiem Stowarzyszenia Polonii "Rodzina" w Omsku, gdzie wspomaga Polonię w Rosji poprzez organizację wyjazdów edukacyjnych do Polski.

 

Copyright © 2019 Bioikos